Měření zakázkových kombinéz RST v K2 moto

12.01.2018

Začátkem ledna jsme pro naše zákazníky připravili měření kombinéz RST v Praze a tímto děkujeme společnosti K2 moto, za skvělé zázemí jejich prodejny. Dvoudenní akce se uskutečnila ve velmi pohodové atmosféře a za přítomnosti dvou delegátů z Anglie.
Velice nás těší váš zájem o tuto službu a proto stále pokračujeme s nabídkou zakázkových kombinéz na míru a ve vlastním designu.

PF 2018

22.12.2017

Kombinézy na míru od RST

11.12.2017

Vážení zákazníci,

dovolujeme si Vám nabídnout zakázkovou výrobu kombinéz na míru. Značka RST má obrovské zkušenosti s výrobou závodních kombinéz a patří ke světové špičce v této oblasti. Máme pro Vás k dispozici pět možností, ve kterých si může vybrat vhodnou variantu opravdu každý.

Pokud máte zájem o konfekční provedení nebo naopak potřebujete kombinézu na míru a ve vlastním designu, jsme tu právě pro Vás.

Více zde: http://rstmoto.cz/index.php?option=com_virtuemart&view=category&virtuemart_category_id=69

Macau Grand Prix 2017

20.11.2017

Posledním mezinárodním závodem na přírodních okruzích je tradiční Macau GP. Zajímavou novinku si připravil team RST, když jako úplně první na světě nastoupil do závodu se speciálem BMW S1000 HP4 Carbon! RST mělo na Macau GP velmi silné zastoupení a v TOP 15 dojelo celkem šest jezdců.

WSBK Qatar – Alex Lowes #22

06.11.2017

Podařený závěr sezóny měl Alex Lowes ve finálovém závodě mistrovství světa World Superbike. Na okruhu Losail v Kataru podal parádní výkon a z dvanácté pozice na startu si dojel pro skvělé 3.místo!

Kontaktní formulář

Souhlasím s odesláním údajů