RST TRACTECH EVO III SHORT CE

15.02.2019

V novinkách od RST stále pokračujeme, protože letos jich je hned 70! Mezi ně patří i nové kotníkové boty na motorku TRACTECH EVO 3 SHORT CE, které vycházejí z oblíbených sportovních bot Tractech. Jsou dostupné v bílém a černém provedení a velikostech od 37 do 48.

Více zde: http://rstmoto.cz/index.php?option=com_virtuemart&view=category&virtuemart_category_id=22

RST PRO SERIES X-RAID CE

08.02.2019

Bunda X-Raid je inspirována propracovanými a praktickými vojenskými bundami. Je vyrobena z komfortního materiálu Ripstop a balistického nylonu. Díky vyjímatelné termo vložce a pevné nepromokavé a prodyšné membráně SinAqua Pro je vhodná do chladného i deštivého počasí. Bunda je standardně dodávána s chráničem páteře, loktů a ramen CE Level 2! K bundě X-Raid jsou ideální kombinací také kalhoty ze stejné modelové řady.

Více zde: http://rstmoto.cz/index.php?option=com_virtuemart&view=category&virtuemart_category_id=40

                http://rstmoto.cz/index.php?option=com_virtuemart&view=category&virtuemart_category_id=71

RST Paragon Thermotech Heated Waterproof

04.01.2019

Předtavujeme nové výhřívané a voděodolné rukavice RST Paragon Thermotech, které jsou určeny pro jízdu v zimě. Třeba v takové zimě jaká je teď venku.

Jako samozřejmost berte reflexní prvky, 3 stupně intenzity vyhřívání a certifikované chrániče.

PF 2019

21.12.2018

RST Lumberjack 2019

07.12.2018

Další novinkou do sezóny 2019 je propracovaná košile RST Lumberjack. Má podšívku z aramidového vlákna, chrániče ramen i loktů, kapsu na volitelný chránič páteře a masivní mosazné zipy, které jsou kryté pro větší bezpečnost. Díky tomuto zpracování, má košile Lumberjack plnou certifikaci CE Level A. Veškerý sortiment s podrobným popisem, budeme mít pro vás k dispozici začátkem roku 2019.

Kontaktní formulář

Souhlasím s odesláním údajů