Oblečení RST Adventure III CE

12.06.2018

Vaše oblečení musí vydržet všechny nástrahy, které příroda nachystá! Od teplot pod bodem mrazu přes monzunové deště až po saharské vedro. A nejen to, musí být praktické a pohodlné pro mnohahodinovou jízdu. Díky naší 30ti leté zkušenosti s vývojem a výrobou motocyklového oblečení a jeho důkladným testováním mohl vzniknout nejlepší textilní komplet, jaký jsme kdy udělali.

Více zde: http://rstmoto.cz/index.php?option=com_virtuemart&view=category&virtuemart_category_id=40

WSBK Brno / CZ – Alex Lowes #22

11.06.2018

O víkendu se na brněnském okruhu konal sedmý podnik mistrovství světa silničních motocyklů. V nedělním závodě dominoval Alex Lowes a vyhrál svůj první závod WSBK! Alex je dlouhodobě nejen továrním jezdcem značky RST, ale také se aktivně podílí na vývoji produktů v závodním oddělení.

TT Isle of Man 2018 – Kamil Holán #74

08.06.2018

Umístění v první dvacítce nejrychlejších na superbiku, překonání osobního rekordu a tři bronzové Merkury, to jsou velmi pěkné výsledky Kamila Holána z letošní TT.

Kamil mířil ještě mnohem výš, ale pěkně rozjetý závod třídy Superstock ukončila porucha motoru. V tréninku před finálovým závodem Senior TT bohužel přišel nepříjemný pád a ten znamenal předčasné ukončení účasti na Tourist Trophy 2018.  

K dosaženým výsledkům Kamilovi i jeho teamu gratulujeme a přejeme hlavně brzké uzdravení !!!

 

Rukavice RST Blade II CE

06.06.2018

Blade II jsou perfektní všestranné sportovní rukavice, které představují vynikající kvalitu za dobrou cenu. Klíčové vlastnosti jako dvojitá kůže na dlani, klouby vyztužené karbonem, ergonomicky tvarované prsty a venkovní šití prstů zajišťují pohodlí po celý den.

Více zde: http://rstmoto.cz/index.php?option=com_virtuemart&view=category&virtuemart_category_id=47

RST R-18 CE

01.06.2018

Komplet R-18 je vhodný pro silniční cestování a jako takový je velmi pohodlný a funkční. Kvalitní kůže, trojité švy a sada CE chráničů, dělá z kompletu R-18 skvělého společníka za přijatelnou cenu.

Více zde: http://rstmoto.cz/index.php?option=com_virtuemart&view=category&virtuemart_category_id=36

Kontaktní formulář

Souhlasím s odesláním údajů