Rukavice RST Tractech EVO-R CE

20.04.2018

Vývojový tým závodního oddělení RST ještě vylepšil nejvyšší model sportovních rukavic Tractech EVO-R. Rukavice jsou doplněny o aramidovou podšívku přes hřbet ruky a aramidovou vrstvu mezi dvojitou klokaní kůží na dlani. Nový je také TPU slider v oblasti dlaně, který zvyšuje odolnost proti oděru a zlepšuje klouzavost v případě pádu. Skvěle se hodí nejen na závodní okruh, ale i pro běžné použití. V současné době jsou rukavice RST Tractech EVO-R jedny z nejbezpečnějších na trhu.

Více zde: http://rstmoto.cz/index.php?option=com_virtuemart&view=productdetails&virtuemart_product_id=518&virtuemart_category_id=47

 

WSBK Aragón – Alex Lowes #22

17.04.2018

V sobotu sedmé a v neděli čtvrté místo. To jsou výsledky Alexe Lowese ze třetího kola mistrovství světa ve španělském Aragónu. Dle vyjádření týmu i jezdce, berou oba závody jako nepovedené a vše chtějí zlepšit už na dalším podniku WSBK v Assenu.

Boty RST Tractech EVO 3 CE

13.04.2018

Velmi oblíbené sportovní boty RST Tractech EVO mají další inovaci. Nová řada nese název Tractech EVO 3 a je oproti předchozímu modelu kompletně přepracována ve všech oblastech. Pokud jezdíte za každého počasí, máme v nabídce i variantu s nepromokavou a prodyšnou membránou SinAqua.

Více zde: http://rstmoto.cz/index.php?option=com_virtuemart&view=category&virtuemart_category_id=51

Jarní cena Brna 2018

09.04.2018

Dlouho očekávaný první závod sezony Jarní cena Brna 2018 se uskutečnil v termínu 06.-08.04. Je pro nás velkým potěšením, že spolu s pěkným počasím se podařilo spojit i parádní výsledky závodníků hájících barvy RST.

V závodech SBK se v top 15 umístilo 8 jezdců v RST!!! V sobotu vystoupil Karel Pešek na stupně vítězů, když se mu podařilo dojet na 3.místě. V neděli byl Dominik Jůda těsně (0,466 s) pod stupněm nejvyšším! Ani ostatní se ale nedrželi stranou a rozjeli novou sezonu pěkně zostra.

Kluci děkujeme a držíme palce!

Startuje BSB 2018!

02.04.2018

BSB je právem považováno za nejprestižnější národní šampionát silničních motocyklů na světě a první kolo letošní sezóny se jelo o uplynulém víkendu v Donington Parku. Jezdcům RST se dařilo a brali několik pódiových umístění v různých třídách.

Kontaktní formulář

Souhlasím s odesláním údajů