Boty RST Pro Series Race CE

15.08.2018

Byly navrženy pro závodní použití a okruhové ježdění, ale velmi dobře plní svou funkci i při běžné jízdě na silnici. Boty Pro Series jsou ukázkovým příkladem důrazu na detail, který věnujeme každému aspektu, v našem vývojovém programu RST.

Více zde: http://rstmoto.cz/index.php?option=com_virtuemart&view=category&virtuemart_category_id=51

 

Ulster Grand Prix 2018 a RST

13.08.2018

Prestižní a mezinárodně uznávaný závod Ulster GP se konal 09.-11. srpna. Jezdí se na přírodním okruhu v Severním Irsku a je nejrychlejším silničním závodem světa!!! Skvěle si zde vedli jezdci v RST, kteří v různých třídách zajeli první, druhá i třetí místa.

Rukavice RST TRACTECH EVO CE

07.08.2018

Tractech EVO jsou druhým nejvyšším modelem sportovních rukavic RST. Byly vyrobeny pro sportovní jízdu i závodní použití, ale jsou natolik příjemné, že je můžete naprosto bez problému nosit po celý den. Skvěle propracované rukavice Tractech EVO, patří mezi zákazníky k neoblíbenějším modelům od RST a jsou dostupné i ve voděodolné variantě WP.

Více zde: http://rstmoto.cz/index.php?option=com_virtuemart&view=category&virtuemart_category_id=23

BSB Thruxton 2018

06.08.2018

První srpnový víkend se jelo další kolo britského šampionátu silničních motocyklů. Na okruhu Thruxton, který  je nejrychlejší z celého kalendáře BSB, závodili skvěle jezdci v RST a brali několik pódiových umístění.

RST Adventure III CE

02.08.2018

V oblečení RST Adventure si jízdu užíváte vždy ve vysokém komfortu a to od vyprahlých pouští až po vrcholky zasypané sněhem.

Více zde: http://rstmoto.cz/index.php?option=com_virtuemart&view=category&virtuemart_category_id=40

Kontaktní formulář

Souhlasím s odesláním údajů