WSBK 2024

O uplynulém víkendu byla odstartována sezóna MOTUL FIM Superbike World Championship 2024 a první závody se již tradičně konaly v Austrálii na okruhu Phillip Island.
Naprosto skvěle se zde předvedl tovární pilot RST Alex Lowes, který vybojoval jedno čtvrté a dvě první místa!

Alex závodí ve vybavení: Kombinéza RST V4.2 Airbag / Rukavice RST Tractech EVO / Funkční prádlo RST Tech-X Coolmax
Foto: KRT

Cestovní komplet Maverick Evo

Nová bunda Maverick Evo má propracovanější střih a mnoho dalších vylepšení. Vyjímatelná voděodolná membrána SinAqua a vyjímatelná prošívaná teplá vložka vám umožní s jistotou zvládnout jakékoli podmínky pro jízdu (bundu lze nosit s každou vložkou zvlášť nebo samostatně). Reflexní potisk zlepšuje viditelnost v tmavých podmínkách. Velké ventilační plochy v přední i zadní části usměrňují proudění vzduchu, čímž zajišťují maximální ventilaci. Bunda disponuje několika úložnými kapsami a 360stupňovým spojovacím zipem pro spojení s kalhotami Maverick Evo nebo jakýmikoli jinými kalhotami z nabídky RST.

RST Tractech EVO 5

Pátá generace legendární řady TracTech EVO přináší vybavení pro sportovní jízdu na novou úroveň. Všechny produkty mají vylepšenou ergonomii se zaměřením na maximální bezpečnost a pohodlí. Tomu odpovídá i nejvyšší hodnocení certifikace CE AAA. Vybavení RST Tractech EVO je vhodné pro běžné i závodní použití.

RST kolekce 2024

Kompletní sortiment zboží 2024 si nyní můžete prohlédnout na našich aktualizovaných stránkách a již brzy u autorizovaných prodejců RST. Inovace proběhly téměř ve všech produktových řadách vč. zboží s integrovaným airbagem IN&MOTION.

BSB 2023

Britský šampionát BSB patří k nejprestižnějším na světě a o jeho náročnosti není třeba pochybovat. Špičkoví jezdci, specifické tratě a velmi proměnlivé počasí dělá z těchto závodů něco extra. Značka RST patří v BSB k nejoblíbenějším a s tím jsou spojeny i kvalitní výsledky. V letošním ročníku získali jezdci RST celkem tři tituly a mnoho pódiových umístění. Byla to dobrá sezóna!

Dan Linfoot #4 – Superstock
Cameron Fraser #66 – GP2
Richard Cooper #47 – BMW Cup

RST vítězí v FSBK

Ve světě motorsportu je každé vítězství kvalitní výkon, ale obhajoba titulu je vždy důkazem dovednosti a odhodlání. Minulý víkend toho dosáhl RST pilot Kenny Foray, když v šampionátu FSBK obhájil loňské prvenství a je tak aktuálním mistrem Francie třídy Superbike!

Kenny dlouhodobě závodí ve vybavení RST

  • kombinéza V4.2 Airbag
  • rukavice Tractech EVO 4
  • funkční prádlo Tech-X Coolmax

Parádní výsledek bral v tomto prestižním šampionátu i další RST jezdec a tím je Alan Teacher, který dokázal vybojovat celkově 3.místo.

RST a certifikace CE AAA

U motocyklového oblečení není bezpečnost luxus, ale je absolutní nutností. Ať už jste zkušený jezdec nebo nováček za řídítky, správné vybavení je klíčové.

Mezi nesčetným množstvím motocyklového oblečení, které je dnes k dispozici, je nejvyšší certifikace AAA znakem dokonalosti a zárukou špičkové kvality, která daleko předčí ostatní oblečení na trhu.

CE AAA není jen označení; je to symbol pečlivého testování, zajištění kvality a neochvějného závazku k bezpečnosti jezdců. Když je nějakému motocyklovému oblečení udělena certifikace AAA, znamená to, že splňuje a často překračuje přísné normy stanovené průmyslovými odborníky a organizacemi. Tyto normy zahrnují různé aspekty, včetně kvality materiálu, ochrany proti nárazu, odolnosti proti oděru a ergonomického designu.

V našem sortimentu máme mnoho položek, které splňují certifikaci AAA, včetně jednodílných kombinéz, bund a kalhot.

RST & Manx GP

Legendární Manx Grand Prix slaví letos 100. výročí a značka RST je nejen dlouhodobým partnerem těchto závodů, ale díky své oblíbenosti má také velké zastoupení mezi jezdci. Mnoho závodníků zde jezdí ve standardních konfekčních kombinézách RST, ovšem většina má k dispozici zakázkové kombinézy v provedení V4.1 nebo V4.2 s elektronickým airbagem IN&MOTION. V závodě Classic Superbike zajeli parádně Davo Johnson na 2.místě a Rob Hodson dojel třetí.

Famózní výkon předvedl Joe Yeardsley #15, který byl nejrychlejším nováčkem a dokázal vyhrát i prestižní závod Senior Manx Grand Prix. K tomu přidal nový rekord nejrychlejšího kola s průměrnou rychlostí 196,422 km/h!

Rukavice RST Tractech EVO

Rukavice RST Tractech EVO 4 CE jsou nejvyšším modelem našich sportovních rukavic. Svými parametry se skvěle hodí pro závodní použití, ale jsou natolik komfortní, že je můžete bez problému používat i na běžné ježdění. O bezpečnost a ochranu se stará kombinace kůže klokan/hovězina, podšívka z tkaniny DuPont™ Kevlar®, masivní karbonový chránič kloubů, TPU slider na dlani a další vychytávky!

Nově nabízíme rukavice Tractech EVO 4 i v zakázkovém provedení resp. ve vlastním designu.