Vážení zákazníci,

nabízíme vám zakázkovou výrobu kombinéz RST. Tato anglická značka byla založena v roce 1988 a s výrobou závodních kombinéz má obrovské zkušenosti. Bezesporu patří v této oblasti ke světové špičce.

Máme pro Vás k dispozici několik možností, ze kterých si vybere vhodnou variantu opravdu každý. Pokud máte zájem o konfekční provedení ve vlastním designu nebo naopak potřebujete kombinézu na míru, jsme tu právě pro vás.

Aktuálně je v nabídce model zakázkové kombinézy RST V4.2 v nejvyšší tovární specifikaci. Zde je na výběr standardní provedení nebo varianta s integrovaným elektronickým airbagem IN&MOTION. Dále možnost volby hlavního materiálu: hovězina, MIX klokan/hovězina, popř. 100% klokan.

K zakázkové kombinéze vám rádi vytvoříme zdarma grafický návrh a individuální cenovou kalkulaci, která vás mile překvapí – začínáme na ceně 23.780,-Kč vč. DPH!

Na vývoji kombinézy RST V4.2 se dlouhodobě podílelo mnoho továrních jezdců RST vč. Alexe Lowese z WSBK, Ian Hutchinson 16. vítězství na IOMTT, Sylvain Guintoli i Kenny Foray z EWC a mnoho dalších. V britském šampionátu BSB jsou kombinézy RST nejvíce zastoupenou značkou!

Kombinézy RST V4.2 patří nejen k TOP vybavení profesionálních závodníku, ale jsou také skvělým produktem pro běžnou sportovní jízdu na silnici.